Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Rotopedy >

VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped

VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped

Cena produktu VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped není známa.

 

Popis produktu VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped: VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped VISIONFITNESS R2250 HRT je elegantní robustní ergometr vhodný pro intenzivní domácí i klubové použití. Plně elektronická brzda na bázi vířivých pr... > více informací


VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped - popis

nahoru

VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped VISIONFITNESS R2250 HRT je elegantní robustní ergometr vhodný pro intenzivní domácí i klubové použití. Plně elektronická brzda na bázi vířivých proudů (indukční brzdný systém) reguluje odpor nášlapů nezávisle na počtu otáček. Velký, přehledný a snadno ovládatelný displej Vám poskytuje všechny potřebné informace o vašem tréninku. Mimořádně důležitá je možnost vytvarování opěry zad pro nejvhodnější polohu při tréninku. Důležitým prvkem je pohodlné ergonomické gelové sedlo, vhodné pro dlouhodobý trénink. Ergometr má manipulační kolečka pro přepravu vpředu, výškové vyrovnání vzadu. Díky své robustnosti je ergometr předurčen pro zákazníky s vyšší hmotností a pro sportovce, kteří vědí, že ergometr budou intenzivně používat. Tento ergometr je rovněž vhodný do fitnesscenter a sportovních klubů.

Výrobce Visionfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Běžecké pásy, Doplňky k fitness, Aerobik.

Nejlevnější VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped akční ceny - Levné VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější VISIONFITNESS R2250 HRT - programovatelný rotoped najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Rotopedy.