Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Rotopedy >

VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped

VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped

Cena produktu VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped není známa.

 

Popis produktu VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped: VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped VISIONFITNESS E3600 HRT je elegantní robustní ergometr vhodný pro klubové a profesionální použití. Plně elektronická brzda na bázi vířivých proudů... > více informací


VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped - popis

nahoru

VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped VISIONFITNESS E3600 HRT je elegantní robustní ergometr vhodný pro klubové a profesionální použití. Plně elektronická brzda na bázi vířivých proudů (indukční brzdný systém) reguluje odpor nášlapů nezávisle na počtu otáček. Velký, přehledný a snadno ovládatelný displej Vám poskytuje všechny potřebné informace o vašem tréninku. Ergometr nevyžaduje připojení k el. síti, systém generátoru kumuluje ve vlastní baterii energii pro provoz computeru a ovládání zátěže. Ergometr má manipulační kolečka pro přepravu vpředu, výškové vyrovnání vzadu. Díky své robustnosti je ergometr předurčen pro zákazníky s vyšší hmotností a pro sportovce, kteří vědí, že ergometr budou intenzivně používat.

Výrobce Visionfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Běžecké pásy, Doplňky k fitness, Eliptické trenažery.

Nejlevnější VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped akční ceny - Levné VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější VISIONFITNESS E3600 HRT - programovatelný rotoped najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Rotopedy.