Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Rotopedy >

SAPILO ACTIVE SITTING

SAPILO ACTIVE SITTING

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SAPILO ACTIVE SITTING není známa.

 

Popis produktu SAPILO ACTIVE SITTING: SAPILO ACTIVE SITTING Profesionální ergometr SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Spolehlivá technika SAPILO je kapotována ABS materiá... > více informací


SAPILO ACTIVE SITTING - popis

nahoru

SAPILO ACTIVE SITTING Profesionální ergometr SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Spolehlivá technika SAPILO je kapotována ABS materiálem se sportovním desingem z dílny Mario Carlini. Indukční brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrné nášlapy. Zátěž se zadává u tohoto typu elektronicky pětiwattovými kroky z displeje computeru. Rozsah zátěže je 10 - 500 W a je indikována společně s ostatními tréninkovými hodnotami na velkém prosvětleném displeji. Další znázorněné konstatní hodnoty jsou: čas, rychlost, tréninková vzdálenost, spotřeba kalorií a puls. Computer dále umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji. Na tomto trenažeru je možno také využívat výrobcem přednastavené programy, které si lze dále individuálně upravovat pomocí tlačítek času a zátěže. Celkem lze vytvořit 60 programů, jejichž zátěžová křivka je znázorněna na displeji. Velice využíván je další program - program konstatní tepové frekvence. Tento program slouží zejména pro dlohodobý trénink srdce a zvyšování kondice. Trenažer přizpůsobuje svoji zátěž přesně podle Vámi zadané a momentálně naměřené tepové frekvence. Ergometr SAPILO asTx s opěrou zad je předurčen pro terapeutický trénink srdce a krevního oběhu ve spojení s nejvyšším možným komfortem. Pohodlné sedlo se zádovou opěrou umožňuje v průběhu tréninku vzpřímené držení těla šetřící nejen páteř, ale i Vaše sedací partie. Měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: ergonomicky tvarované sedlo a opěra zad, přepravní kolečka vpředu. Hmotnost trenažeru je 81 kg. Computery SAPILO řady ACTIVE LINE s Vámi komunikují v českém jazyce!

Výrobce Sapilo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPILO ACTIVE SITTING užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Běžecké pásy, Doplňky k fitness, Eliptické trenažery.

Nejlevnější SAPILO ACTIVE SITTING akční ceny - Levné SAPILO ACTIVE SITTING

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAPILO ACTIVE SITTING stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAPILO ACTIVE SITTING najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Rotopedy.